EasyCookieInfo

VESTSJÆLLANDS AKVARIE- OG TERRARIE KLUB

Fra medlem til medlem

fra-medlem-til-medlem.gif - 1.93 Kb

Er du medlem, og har du noget du mangler - eller har du noget du gerne vil af med. 
Så er medlemsbladet Pragtsmerlingen og klubbens hjemmeside stedet, hvor du kan få kontakt til klubbens andre medlemmer, som du kan bytte med, sælge til, eller købe udstyr, fisk, planter eller terrariedyr af.

I øjeblikket sælger Max terrariereoler m.m., Allan søger en akvariereol til købs og Bjarne har et overskud af vandlopper som levende foder, og Heterantia formosa til salg under rubrikken Fra medlem til medlem

 

Login

Hvem er online

Vi har 271 gæster og ingen medlemmer online

Annoncører

Kontakt: Klubben | Web-admin | Formand

Copyright © 2015. All Rights Reserved by Vestsjællands Akvarie- og Terrarie Klub.